2.00 mm*3M / 6M flux-trubičkových drôtov Podchladenia Zváranie Hliníka Spájky, Spájkovačka Prúty, Drôty, Elektródy na Zváranie Nástroje

€5.34


Priemer 2 MM

Dĺžka:3M / 6m

Teplota topenia : 360 stupňov celzia

Materiál : Meď, hliník toku jadrom

Funkcie:

1. Zváranie účinok je dobré: jeho zváranie efekt je plné, hladké! S pomocou vnútorné prášok. S nízkym bodom topenia, dobrú plynulosť, tvrdosť a húževnatosť, dobrú tesnením. Nemajú používať iné prášku prášok

2. Priame použitie: urobiť potrebné žiadne toku poweder, otvorte balík, ktorý sa používa! Veľmi pohodlné! Jednoduché zvaru.

3. Zváranie: firsst použiť brúsny papier pre leštenie mosadze a hliníka, rúrky zváranie častí (musí na čistý kovový povrch je farba, dusnatého, olej, atď), sa pohybujú zbraň možné vykurovať rovnomerne zváranie častí, a potom pokračovať na použitie elektródy byť zvárané, Keď teplota stúpa na 360 stupňov, meď a hliník zváranie rod topiť a rovnomerne do kĺbov, Odstrániť pochodeň po zvar je plná , čaká chladenie je OK. Žiadne ďalšie ošetrenie po vychladnutí, flux zvyšok je viditeľný, ale nie žieravé, non-hygroskopická a pevne pripojené.

Aplikácia :

1, transformátory a reaktory' hliníkové a medené spoje' medené a hliníkové fólie je zváranie

2, chladnička a klimatizácia je kondenzátora / výparníka je hliníkové rúry a mosadze je zváranie;

3, chladiče, motory, batérie, spotrebiče pre domácnosť a iné produkty " medené a hliníkové drôty je zváranie.

Štítky: hliníkové tyče na zváranie toku, cínové spájky, castolin 192, cool uterák, studený uterák, riešenie zváranie toku jadrom prút, drôt spájkovanie 3 2 mm, olovené spájky, castolin spájky, pre spájkovanie cínom.


( 1 Hodnotenie )

Počet